Recepcja

Sticky effect HTML

Regulamin SPA

1. Iria Spa czynne jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 – 22:00

2. SPA jest strefą ciszy i relaksu. Dla zapewnienia Państwu pełnego komfortu zabrania się używania własnych odbiorników MP3 MP4 i tym podobnych, aparatów fotograficznych i telefonów komórkowych. Na terenie SPA obowiązuje cisza. Obsługa SPA ma prawo, bez zwrotu poniesionych kosztów, wyprosić osoby, które w jakikolwiek sposób wpływają na dyskomfort innych Gości. Jednocześnie Iria Spa nie ponosi odpowiedzialności za zdjęcia zrobione i udostępnione w sieci przez osoby postronne i niezwiązane z obiektem Hotel Crocus/ Hotel Willa pod Skocznią.

3. Na terenie SPA obowiązuje zakaz:
palenia tytoniu
spożywania alkoholu
wnoszenia opakowań szklanych oraz żucia gumy.

4. Ze SPA nie mogą korzystać osoby:
których stan wskazuje na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających,
z otwartymi ranami i stanami zapalnymi skóry,
z oznakami chorób stwarzających niebezpieczeństwo utonięcia,
których zachowanie stanowi zagrożenie dla innych Gości i obsługi SPA,
których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm.

5. W celu zwiększenia efektywności zabiegów zalecamy:
a) poinformować terapeutę przed zabiegiem o:
zażywanych lekach,
przebytych chorobach,
ewentualnych przeciwwskazaniach
c) unikać obfitych posiłków minimum na godzinę przed zabiegiem,
d) unikać kąpieli słonecznych bezpośrednio przed i po zabiegu.

6. Dzieci poniżej 16 roku życia mogą przebywać na terenie SPA wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej. Osoby korzystające z zabiegów powinny mieć ukończone 16 lat lub pisemną zgodę opiekuna prawnego. Z masaży mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie.

7. Wszystkie cenne rzeczy należy pozostawić w depozycie w przeznaczonych do tego celu zamykanych szafkach. Obsługa nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w otwartych szafkach lub innych miejscach na terenie SPA.

8. Prosimy o przybycie do SPA na 15 minut przed planowanym zabiegiem w celu wypełnienia Karty Konsultacyjnej. W przypadku spóźnienia, jego czas zostaje odliczony od łącznego czasu zabiegu. W przypadku spóźnienia się Gościa powyżej 15 minut, obsługa SPA zastrzega sobie prawo anulowania rezerwacji i obciążenia rachunku Gościa pełnym kosztem usługi.

9. Istnieje możliwość bez kosztowego anulowania rezerwacji zabiegu najpóźniej dzień przed planowanym terminem.

10. Opłacenie wstępu do Strefy SPA  i/lub zakup innych usług z oferty Iria Spa jest równoznaczny z wypełnieniem Karty Konsultacyjnej, udostępnieniem danych kontaktowych (nr telefonu, e-mail) oraz złożeniem przez Gościa oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Iria Spa. Gość jest zobowiązany do pisemnego oświadczenia, zawartego w Karcie Konsultacyjnej, że zapoznał się i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu oraz regulaminów poszczególnych pomieszczeń w strefie SPA.

11. Przed skorzystaniem z usług Iria Spa należy przebrać się w kabinach przebieralni i pozostawić rzeczy osobiste w przeznaczonych do tego szafkach.

12. W Strefie Wellness, przed wejściem na Siłownię obowiązuje zmiana obuwia na sportowe o czystej podeszwie, przeznaczonego wyłącznie do poruszania się po podłożu wewnątrz budynku.

13. Przed wejściem do Strefy Basenu i Saun obowiązuje zmiana obuwia w przebieralni na zastępcze (typu klapki). Jeśli Gość nie ma własnego obuwia zastępczego zalecamy jego zakup w Recepcji SPA. Należy starannie umyć całe ciało pod natryskami i opłukać stopy w brodziku, mając klapki na stopach.

14. W Siłowni i w Strefie Saun Goście są zobowiązani do korzystania z ręczników. W przypadku ich braku, w Recepcji SPA na poziomie -1 istnieje możliwość ich wypożyczenia.

15. Najwygodniejszym strojem osoby udającej się na zabieg jest szlafrok. Bielizna zabiegowa jest przygotowana w pokoju zabiegowym.

16. Do Saun i Łaźni Parowej należy wchodzić w ręcznikach lub szlafrokach osłaniających strefy intymne. Są one użyczane tylko Gościom hotelowym, korzystających z zabiegów pielęgnacji ciała. Pozostali Goście mogą wypożyczyć szlafrok w Recepcji SPA na poziomie -1.

17. W niecce basenu nie może przebywać jednocześnie więcej niż 20 kąpiących się osób. Wyjątkiem są zajęcia organizowane pod okiem Instruktora.

18. W czasie korzystania ze SPA możliwe jest nabywanie napojów dostępnych na terenie SPA, podawanych wyłącznie w bezpiecznych naczyniach z tworzywa. Nie będą realizowane zamówienia składane w Restauracji, Barze lub poprzez Room Service.

19. Na terenie SPA należy zachować szczególną ostrożność w miejscach występowania mokrych nawierzchni. Gości obowiązuje także bezapelacyjny zakaz biegania po terenie całego kompleksu SPA & Wellness oraz wskakiwania do basenu. Dzieci przebywające na siłowni wraz z rodzicami (opiekunami) mają bezwzględny zakaz korzystania z dostępnego sprzętu.

20. Zalecany jest natrysk przed Zabiegami Pielęgnacji Ciała i Masażami.

21. Obsługa SPA zastrzega sobie prawo do przerwania zabiegu, jeśli spotka się z zachowaniem Gościa nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje (molestowanie seksualne, agresja, wulgarny język, itp.).

22. Gość hotelowy może wydać dyspozycję przelania obciążenia na pokój, w którym jest zameldowany za produkty i usługi zakupione w SPA. Rachunek ten zostanie uregulowany w dniu wyjazdu z Hotelu. Osoby korzystające ze SPA, nie będące Gośćmi hotelowymi, regulują należność w Recepcji SPA – bezpośrednio po zakończeniu zabiegu.

23. Zalecamy rezerwację usług przynajmniej na kilka dni przez planowanym terminem. W przypadku braku wcześniejszej rezerwacji Gość może skorzystać z usług aktualnie dostępnych. Rezerwacja usługi następuje po sprawdzeniu przez obsługę dostępności terminu.

24. Rezerwacja jest potwierdzona pisemnie lub telefonicznie po podaniu przez Gościa adresu e-mail lub telefonu kontaktowego, na który obsługa SPA dokonuje potwierdzenia. Rezerwacje niepotwierdzone, są anulowane na 24 godziny przed zabiegiem.

25. Nie prowadzimy rezerwacji na Basen i Strefę Saun oraz Strefę Wellness – możliwość skorzystania z usług wg dostępności miejsca.

26. Istnieje możliwość zakupienia „Vouchera”, do wykorzystania w SPA, w formie karnetu na serię zabiegów lub pakietu do jednorazowej realizacji. Przed wykupieniem zaproszenia obowiązuje zapoznanie się z Regulaminem Zaproszeń, Voucherów i Karnetów, który dostępny jest na w recepcji Spa.

27. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy Regulamiu będą usuwane z obiektu bez zwrotu poniesionych kosztów wstępu.

28. Za zniszczenia majątku SPA spowodowane celowym działaniem lub zaniechaniem, ponoszona jest pełna odpowiedzialność finansowa Gościa.

29. Należy zgłaszać obsłudze SPA wszelkie nieprawidłowości i usterki mające wpływ na bezpieczeństwo Gości i eksploatację centrum rekreacyjnego.

30. W trosce o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych, należy zastosować się do powyższych reguł. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie IRIA SPA są zobowiązane do przestrzegania niniejszego Regulaminu, a także Regulaminu poszczególnych pomieszczeń w strefie Basenu i Saun, Wellness, pokojach zabiegowych oraz Instytucie Urody. Wskazane jest podporządkowanie się sugestiom obsługi SPA. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy zgłaszać POD ADRESEM ZAKOPANEIRIASPA@GMAIL.COM.

31. iRIA SPA zastrzega sobie prawo do zmiany godzin otwarcia oraz grafiku zajęć wynikających z przyczyn technicznych lub innych zdarzeń okolicznościowych.

32. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy że administratorem danych osobowych jest IRIA SPA JOANNA GALICA, ul. Chałubińskiego 40, 34-500 Zakopane.

33. Dane osobowe przetwarzane są w celu rezerwacji zabiegów oraz świadczenia usług SPA, a w przypadku udzielonej zgody również w celach marketingowych.

34. Dane zebrane na potrzeby świadczenia usług SPA & Wellness będą przetwarzane przez okres określony w przepisach prawa, a w przypadku danych zebranych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez spa.

35. W przypadku udzielenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych dodatkowo przysługuje Pani/Panu prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym. Państwa dane mogą zostać udostępnione lub przekazane następującym kategoriom odbiorców:***
– firmom świadczącym usługi wsparcia IT dla spa;
– firmom świadczącym usługi obsługi księgowej;
– firmom świadczącym obsługę prawną;
– firmom świadczącym usługi marketingowe dla spa.
W przypadku stwierdzenia że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Hotelu, lub za pomocą skrzynki mailowej zakopaneiriaspa@gmail.com

Hotel
Crocus

Zarezerwuj zabiegi w Hotelu Crocus

Hotel
Willa Pod Skocznią

Zarezerwuj zabiegi w Hotelu Willa Pod Skocznią

Hotel
Crocus

Voucher Podarunkowy Hotel Crocus

Hotel
Willa Pod Skocznią

Voucher Podarunkowy Hotel Willa Pod Skocznią

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.