Recepcja

Sticky effect HTML

Iria Spa

Kilka słów O NAS

"Miejsce pełne blasku, gdzie spokój duszy
przeplata się z pięknem ciała"

O nas

Iria Spa

Zespół IRIA SPA tworzą profesjonalistki, które – oprócz kosmetologicznego wykształcenia – łączy zamiłowanie do piękna i nowych technologii w branży beauty. W urokliwych wnętrzach hoteli Crocus i Willa pod skoczną zlokalizowanych w centrum Zakopanego wykonujemy nowoczesne zabiegi na najlepszym – sprawdzonym, zaawansowanym technologicznie sprzęcie, skrupulatnie dobierając preparaty do indywidulanych potrzeb i oczekiwań naszych Gości.

Zapraszamy na niezapomniane chwile relaksu połączone ze specjalistycznymi zabiegami medycznymi, masażami oraz rytuałami SPA. Zapewniamy wszystko, co ważne dla duszy i ciała, by wykonywane przez nas zabiegi były dla Państwa czystą przyjemnością. Nie zapominamy również o względach bezpieczeństwa – przychodząc do nas mają Państwo gwarancję, że wszystkie proponowane przez nas usługi są bezpieczne, prowadzone na sterylnym sprzęcie, z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych.

Dokładamy wszelkich starań, by umilić Państwu pobyt w Zakopanem i sprawić, by luksusowe IRIA SPA stało się istotnym punktem na mapie Państwa podróży.

O mnie

Joanna Galica

Pełnoetatowa estetka, miłośniczka gór, łącząca zamiłowanie do piękna z pracą zawodową. Specjalistka w zakresie zdrowia, kosmetyki lekarskiej i pielęgnacji urody, osoba wykonująca zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz szkoleń, a także twórczyni i menadżer sieci IRIA SPA Zakopane.

Magister kosmetologii, manager SPA – od wielu lat spełnia się w branży beauty, realizując pasje związane z pielęgnacją ciała, regeneracją skóry, relaksacją i holistycznym upiększaniem. W trosce o komfort Gości SPA i rezultaty oferowanych usług, dba, by w jej salonach pracowano jedynie na najlepszych, certyfikowanych urządzeniach oraz precyzyjnie dobranych do indywidualnych potrzeb preparatach zabiegowych.

Kreatorka luksusowej marki własnej – IRIA SPA PROFFESIONAL, dostępniej tylko w wybranych gabinetach i oficjalnym sklepie online. W oparciu o wiedzę i doświadczenie opracowała serię unikatowych, autorskich zabiegów, dedykowanych Klientowi wymagającemu.

Sama stale się kształci, ale także prowadzi kursy i doradztwo w zakresie prowadzenia SPA, doboru marek i odpowiednich do prowadzonej działalności urządzeń.

Kosmetyki

Iria Spa Professional

Autorskie kosmetyki iria Professional – luksusowa marka własna- Iria Profession, dostępna tylko w wybranych gabinetach i autoryzowanym sklepie iriaspa.pl
 
Iria spa poprzez połączenie  wartości odżywczych naturalnych składników takich jak sól jodowo-bromowa z innowacyjną technologią tworzy nowoczesne receptury kosmetyczno- lecznicze. Iria Spa oferuje gamę naturalnych kosmetyków oddziałujących na ciało i zmysły. Wierząc, że piękno tkwi w naturze oddajemy w Państwa ręce starannie przygotowane i ręcznie wykonane kosmetyki dzięki którym stworzysz profesjonalne spa w swoim domu. Wszystkie oferowane produkty posiadają unijne raporty bezpieczeństwa CPNP
 

Szkolenia

Iria Spa Zakopane

Marka Iria Spa organizuje innowacyjne szkolenia w dziedzinie kosmetologii i zabiegów estetycznych. Kieruje nami cel rozwoju kosmetologów, specjalistów branży beauty w oparciu o wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą najnowszych  osiągnięć w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii.

Rezerwacja wizyty

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę już dziś!

Wszystko czego potrzebujesz, aby poczuć się pięknie i zdrowo!

Hotel
Crocus

Zarezerwuj zabiegi w Hotelu Crocus

Hotel
Willa Pod Skocznią

Zarezerwuj zabiegi w Hotelu Willa Pod Skocznią

Hotel
Crocus

Voucher Podarunkowy Hotel Crocus

Hotel
Willa Pod Skocznią

Voucher Podarunkowy Hotel Willa Pod Skocznią

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.