Recepcja

Sticky effect HTML

Medical

Poznaj nasze najnowsze TECHNOLOGIE

 Rezerwacja zabiegów z oferty Medical możliwa jest wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny pod numerem: +48 533 626 845

Zabiegi medical

Innari HTP – bezinwazyjne nici liftingujące

Opatentowana technologia

Natychmistowego liftingu twarzy i dekoltu

Poznaj zabieg Innari – Innowacyjną technologię wielowarstwowego ujędrniania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Innari HTP uzupełni kolagen, przywróci skórze jędrność, podkreśli owal twarzy i spowolni proces starzenia! Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu!

Urządzenie INNARI HTP wykorzystuje połączenie kilku technologii, wśród nich falę radiową bipolarną, falę radiową monopolarna oraz specjalny systemem chłodzenia zabezpieczającego przed poparzeniem naskórka. Podczas zabiegu, działanie fali radiowej prowadzi do rozgrzewania się skóry właściwej oraz tkanki podskórnej i powięzi SMAS w sposób całkowicie bezbolesny.

Działanie technologii HTP stymuluje regenerację włókien kolagenowych i remodeluje ich strukturę w trzech warstwach. Włókna kolagenowe stają się krótsze, odnowione oraz zyskują lepszą sprężystość, co sprzyja ich przebudowie. Skóra staje się bardziej napięta i jędrna. W sposób znaczący zmniejszają się zmarszczki i wiotkość skóry. Pod wpływem wytworzonego ciepła włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu tkanki są dotlenione i gotowe do przebudowy.

Efekty zabiegu:

Zalecenia:

W celu uzyskania optymalnego efektu zaleca się wykonanie serii 2-3 zabiegów. Odstęp pomiędzy zabiegami powinien wynosić 40-50 dni.

Przeciwwskazania:

Zalecenia pozabiegowe:

Stosowanie produktów z linii M’onduniq do pielęgnacji domowej, stanowiących uzupełnienie zabiegu, unikanie ekspozycji na słońcu oraz solarium przez minimum 28 dni, stosowanie foto protekcji o wysokim stopniu ochrony przez minimum 28 dni, niestosowanie dodatkowego złuszczania (mechanicznego/chemicznego) przez minimum przez minimum 14 dni, niewykonywanie depilacji (wosk/pasta cukrowa/laser) przez minimum 14-28 dni, w zależności od metody, wypoczynek przez 7 dni po wykonaniu zabiegu, stosowanie preparatów na blizny, nie wykonywanie żadnych zabiegów kosmetycznych przez okres minimum 14 dni od zabiegu, o którym mowa w karcie, nie stosowanie produktów mogących powodować uczulenia, nie wychodzić na basen, sauna, siłownia, bieganie przez okres do 7 dni.

Cennik Innari HTP

Rodzaj zabiegu Cena
Lifting podbródka – modelowanie żuchwy
600 zł
Lifting czoła – zmarszczki poprzeczne i podłużne
450 zł
Lifting policzków
600 zł
Uniesienie ust z liftingiem górnej wargi
300 zł
Lifting nosa z uniesieniem
450 zł
Kurze łapki – okolica oka
500 zł
Marionetki
400 zł
Szyja
500 zł
Dekolt
700 zł
Pełen lifting twarzy
1500 zł

Zabiegi medical

EMS MAGNEFFIO - elektrostymulacja mięśni

Urządzenie Magneffio zostało stworzone z myślą o kształtowaniu i modelowaniu sylwetki oraz budowaniu mięśni. Za sprawą autorskich procedur zabiegowych i w oparciu o falę elektromagnetyczną urządzenie daje rewelacyjne efekty zabiegowe. Pozwala pozbyć się tłuszczu z newralgicznych partii ciała: brzuch, uda, pośladki i ramiona oraz je wymodelować. Magneffio to również budowa mięśni i wzmocnienie kręgosłupa. Metoda działania oparta jest o falę elektromagnetyczną, która dociera na głębokość od 4 do 6 centymetrów w głąb ciała i tam generuje około tysiąca skurczy mięśni na minutę. Zabieg EMS Magneffio pozwala na budowanie mięśni, kształtowanie i modelowanie sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnianie ciała bez wyrzeczeń i wysiłku. Urządzenie Magneffio pozwala na działanie na wybranych partiach ciała, takich jak brzuch, pośladki, uda czy ramiona. W ofercie posiadamy specjalnie przygotowane, autorskie protokoły zabiegowe na budowanie mięśni, wyszczuplenie, ujędrnianie i wzmocnienie kręgosłupa.

Zalecenia:

Zabieg Magneffio polecany jest osobom, które pracując nad swoją sylwetką za pomocą klasycznych ćwiczeń i diet nie są w pełni zadowolone z uzyskanych efektów, a także dla osób które chcą w sposób nieinwazyjny i szybki wyrzeźbić mięśnie, wymodelować sylwetkę, rozbudować ramiona lub wysmuklić łydki. Zabieg dedykowany jest również tym wszystkim, którzy mają problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych ze względu na kontuzje lub rehabilitację, a także dla tych, którzy z wiekiem stracili dawną muskulaturę oraz jędrność ciała. Zabieg Magneffio jest także dobrym rozwiązaniem dla mam, które po porodzie chcą szybko odzyskać atrakcyjną sylwetkę.

Przeciwwskazania:

Z zabiegu EMS Magneffio nie powinny korzystać osoby pod wpływem alkoholu lub innych substancji, które używają regulatorów tętna krwi lub rozrusznika serca, u których zastosowano implanty, pacjenci z krzemicą, wysoka gorączką, padaczką, nadciśnieniem tętniczym krwi, chorobami sercowo-naczyniowymi, chorobami nowotworowymi oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią

Zalecenia pozabiegowe:

Należy stosować produkty detaliczne marki M’onduniq do pielęgnacji domowej, stanowiące uzupełnienie zabiegu. Zaleca się stosowanie do zaleceń specjalisty wykonującego zabieg w ramach zmiany nawyków żywieniowych, zdrowego stylu życia, odpowiedniego wypoczynku, spożywania wystarczającej ilości płynów, zdrowego ruchu. Zaleca się spożywanie w dniu zabiegowym minimum 2 litrów wody oraz przyjęcie białka w ciągu 30 minut od wykonania zabiegu. Zaleca się niestosowanie dodatkowego złuszczania (mechanicznego / chemicznego) przez minimum 7 dni / niewykonywanie depilacji (wosk / pasta cukrowa / laser) przez minimum 3 dni, w zależności od metody / wypoczynek przez 2-4 dni po wykonaniu zabiegu i unikanie wzmożonego wysiłku / nie wykonywanie nieskonsultowanych ze specjalistą wykonującym zabieg dodatkowych zabiegów kosmetycznych, kosmetologicznych, dermatologicznych, medycyny estetycznej i chirurgii przez okres minimum 7 dni od zabiegu (w szczególności na obszar zabiegowy lub 30 cm od niego) / nie należy stosować produktów mogących powodować uczulenia.

Cennik EMS

Rodzaj zabiegu Cena
Zabieg 30 minut – 1 partia ciała
150 zł
Masaż EMS – rozluźniający mięśnie
200 zł
EMS + Liposukcja kawitacyjna
250 zł

Zabiegi medical

THERMOGENIQUE - termiczny zabieg modelujący sylwetkę

THERMOGENIQUE to zabieg na ciało, który znacznie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, zwiększa elastyczność skóry, ujędrnia, usuwa zmarszczki, zmniejsza obrzęki, redukuje cellulit i zdecydowanie zmniejsza obwody.
W czasie zabiegu wykorzystywana jest specjalnie opracowana technologia i kosmetyki będące reduktorami tłuszczu (fat burners), które ułatwiają rozbijanie komórek tłuszczowych i przetwarzają je w energię.  Z kolei działanie thermogeniczne stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną. Termogenique, to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działające na uporczywy cellulit. Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica thermogeniczne liposukcja kawitacyjna oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę.
Unikalny RF Thermq RF mini, BODY i Thermq Vacuum Bipolar wykorzystują unikalną technologię głębokiego podgrzewania co sprzyja migracji fibroblastów i tworzeniu nowego kolagenu. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, zaleca się wykonanie serii od 6-10 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Zalecenia:

Zabieg Thermogenique dedykowany jest osobom, które bezskutecznie walczą z nadwagą, nadmiernym odkładaniem się wody w organizmie, cellulitem, zwiotczałą skórą czy nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Przeciwwskazania:

Zabieg Thermogenique nie jest wskazany dla osób z problemem infekcji wirusowej i bakteryjnej skóry, stanami zapalnymi skóry, uszkodzonym naskórkiem, wszczepami metalowymi i sylikonowymi w tkankach, chorobami serca, a także dla Pań w ciąży i karmiących piersią.

Zalecenia pozabiegowe:

Stosowanie produktów z linii M’onduniq do pielęgnacji domowej, stanowiących uzupełnienie zabiegu, unikanie ekspozycji na słońcu oraz solarium przez minimum 28 dni, stosowanie foto  protekcji o wysokim stopniu ochrony przez minimum 28 dni. Do 2 h po zabiegu wypicie wody około 2 l, po zabiegu nie mycie się przez 6 h, w dzień zabiegu zaleca się nie spożywanie ciężkich potraw i nie picie alkoholu. Zaleca się niestosowanie w dniu zabiegu preparatów dodatkowo rozgrzewających tkanki ani nie stosowanie kocy rozgrzewających, unikanie działania podczerwonego na tkanki, które były poddane zabiegowi, w dniu zabiegu brak możliwości korzystania z Sauny. Na drugi dzień możliwość zmiany koloru moczu bardziej intensywny zapach mocne pocenie się o intensywniejszym zapachu zmiana sposobu wypróżniania Zaleca się nie wykonywanie żadnych zabiegów kosmetycznych przez okres minimum 14 dni od zabiegu, o którym mowa w karcie, nie stosowanie produktów mogących powodować uczulenia, nie wychodzić na basen, sauna, siłownia, bieganie przez okres do 7 dni.

Cennik Thermogenique

Rodzaj zabiegu Cena
Thermogenique Lipo’shape – Intensywna lipoliza termogeniczna (usuwanie nadmiaru tłuszczu) - 30 minut
150 zł
Thermogenique Vacuum RF – Terapia modelująca (40 minut)
200 zł
Thermogenique Body Shape Extreme ( 90 minut)
350 zł

Zabiegi medical

Kriolipoliza - nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

Brzuch, uda, pośladki, ramiona

Kriolipoliza to najskuteczniejsze bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrażanie. Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą „kontrolowaną śmierć” i zostają trwale zniszczone. Tę metodę poleca się osobom, które nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Rezultatem zabiegowym jest utrata 25–45% grubości warstwy tłuszczu, a efekty widoczne są już po jednym zabiegu.

Ta zaawansowane metoda opierająca się na schładzaniu tkanki tłuszczowej powoduje rozpad lipidów (zjawisko o nazwie lipoliza). Efekt takiego działania skupia się na znacznej redukcji tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe, które znalazły się w warunkach, w których panuje niska temperatura, doświadczają tzw. kontrolowanej śmierci. W ten sposób są sukcesywnie eliminowane i znikają z organizmu. Warto zauważyć, że dzieje się to zgodnie z naturalnymi procesami metabolicznymi opierającymi się na działaniu urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej.

Poprzez zassanie i zmrożenie fałdu tkanki tłuszczowej wprowadzamy do niej zimno w sposób selektywny i kontrolowany w celu uzyskania przez określony czas temperatury poniżej 10°C na poziomie komórek tłuszczowych.

W ciągu 48 h po zabiegu następuje początek procesu zapalnego. Pod wpływem niskiej temperatury, lipidy wypełniające komórki tłuszczowe ze stanu ciekłego, przechodzą w stały – ulegają krystalizacji, a zjawisku temu towarzyszy wzrost objętości komórki. Gdy błona komórki ulegnie uszkodzeniu w komórce ustają procesy życiowe.

2-7 dzień – intensywnie rozwija się zapalenie tkanki podskórnej. Maksimum procesu zapalnego następuje ok. 15 dni po zabiegu , gdy komórki tłuszczowe są otoczone przez limfocyty, histiocyty i inne komórki jednojądrzaste. W tym czasie komórki tłuszczowe rozpoczynają już proces stopniowej redukcji wielkości.

Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu nie opalać miejsca poddanego kriolipolizie przez ok. 3 tygodnie, w miejscu zassania przez okres 4 tygodni nie wykonywać żadnych dodatkowych zabiegów odchudzających wykorzystujących zjawisko kawitacji ultradźwiękowej oraz zabiegów laserowych.Po wykonanej kriolipolizie należy zrezygnować z gorących kąpieli, sauny, solarium. Wskazana jest także lekkostrawna dieta, wysiłek fizyczny i picie około 2 litrów płynów dziennie. Miejsce objęte zabiegiem należy odpowiednio nawilżać. 

Cennik Kriolipoliza

Rodzaj zabiegu Cena
Kriolipoliza zabieg 60 minutowy 1 partia ciała
450 zł

Zabiegi medical

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe, to gama preparatów, których działanie w dużej mierze polega na odbudowie struktury skóry, poprzez stymulację wytwarzania kolagenu i elastyny. Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Stymulatory tkankowe służą do kompleksowego usuwania objawów starzenia się skóry, takich jak wiotkość, ubytki tkanki podskórnej i związane z tym zagłębienia. Pierwsze efekty są widoczne po upływie ok 7-14 dni od pierwszego zabiegu. Po zakończeniu całej serii efekty utrzymują się ok. 12 – 16 miesięcy, w tym czasie można wykonać zabieg podtrzymujący efekty 1 zabieg na kwartał.

Zalecenia pozabiegowe:

przez 48 godzin unikać wahań temperatury (korzystania z sauny, komory zimna, solarium) przez 48 godzin unikać nadmiernej mimiki. przez około 2 tygodnie nie pływać oraz nie podejmować forsownych ćwiczeń fizycznych.

Cennik Stymulatory tkankowe

Rodzaj zabiegu Cena
W zależności od użytych stymulatorów
600 - 900 zł

Zabiegi medical

Rytuał nawilżający w Kapsule Spa

Zabiegi w kapsule Spa wspomagają procesy odchudzania i korekcji figury, usuwają cellulit, poprawiają trawienie, odprężają ciało, nadają skórze blask oraz wspomagają leczenie stanów bólowych i reumatycznych.  Zabiegi w kapsule SPA sprzyjają usuwaniu podskórnej tkanki tłuszczowej przez co wspomagany jest proces odchudzania i korekcji figury, nadają skórze zdrowy wygląd i ujędrniają skórę. Urządzenie wykorzystuje się przy zabiegach odprężających ciało, oczyszczających organizm ze szkodliwych toksyn, poprawiających trawienie, jak i wspomagających leczenie stanów bólowych i reumatycznych.

Cennik Rytuał nawilżający w Kapsule Spa

Rodzaj zabiegu Cena
Rytuał nawilżający w Kapsule Spa
300 zł

Zabiegi medical

Lipoliza iniekcyjna - nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpadowi, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.
Zabiegi te stają się alternatywą dla bolesnych i obarczonym powikłaniami zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.

Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu zaleca się spożywać do 2 litrów płynów dziennie, nie wolno się opalać ani korzystać z sauny przez kilka pierwszych dni. Już po upływie tygodnia od zabiegu można zacząć uprawiać ćwiczenia gimnastyczne, które wzmocnią zabieg lipolizy, jak również masaże pozytywnie wpływające na krążenie. Na utrzymywanie się efektów wpływ ma również zdrowa, zbilansowana dieta.

Cennik Lipoliza iniekcyjna

Rodzaj zabiegu Cena
Lipoliza iniekcyjna - nieinwazyjne modelowanie sylwetki
500 zł

Zabiegi medical

EKSFOLIACJA KWASAMI

Eksfoliacja kwasami ma na celu kontrolowane złuszczanie naskórka i głębszych warstw skóry w celu wyeliminowania niedoskonałości takich jak blizny, zmarszczki, przebarwienia, plamy, łojotok czy rozszerzone pory. Zabieg kwasami to nic innego jak peeling martwego naskórka. Odpowiednio dobrana mieszanina związków chemicznych o określonym stężeniu penetruje skórę na wymaganej głębokości wpływając na poprawienie i uregulowanie funkcji skóry. Wpływa na przebudowę kolagenu i elastyny stanowiących podporę dla skóry co daje jej wyraźne odmłodzenie i zagęszczenie. To podstawowy zabieg pielęgnacyjny, dzięki któremu skóra szybko odzyskuje gładkość i promienny blask, lepiej wchłania też składniki aktywne zawarte w aplikowanych kosmetykach.

Zalecenia pozabiegowe:

Zalecamy unikanie kąpieli słonecznych oraz solarium, zarówno w trakcie stosowania kuracji, jak i dwa tygodnie po jej przeprowadzeniu. Dodatkowo, przez okres 3-4 tygodni po zakończeniu serii warto chronić skórę przy użyciu kremu z filtrem co najmniej 50 SPF.

Cennik Eksfoliacja Kwasami

Rodzaj zabiegu Cena
Terapia trądzik pospolity
350 zł
Terapia skóry naczyniowej
350 zł
Terapia przebarwień
350 zł
Terapia Anty-aging
350 zł

Zabiegi medical

Trychologia

Konsultacja Trychologiczna

Obejmuje szczegółowy wywiad funkcjonalny organizmu, trichoskopię- wykonaną kamerą trychologiczną, polegającą na oglądaniu skóry głowy i włosów 20-200x powiększeniem za pomocą mikroskopu połączonego z komputerem oraz zalecenia badań w celu dalszej diagnostyki. Ułożenie plan pielęgnacji i terapii trychologicznej.

Peptydowa terapia włosów

Innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe.To nowa unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

Zabieg trychologiczny

Zabieg indywidualnie dobrany do potrzeb (Infuzja tlenowa, Darsonvalizacja skóry głowy,ultradźwięki na włosy, Mezoterapia mikroigłowa, Oczyszczanie wodno-wodorowe). Pierwszym etapem terapii jest wykonanie konsultacji trychologicznej, zdiagnozowanie problemu oraz wybranie jednego, odpowiedniego zabiegu.

Mezoterapia skóry głowy - Molecular Trichology Luxury Hair

Mezoterapia igłowa na owłosioną skórę głowy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów jaki można wykonać w przypadku łysienia, nadmiernego wypadania włosów oraz w celu ich zagęszczenia. Mezoterapia przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także na nadmierne wypadanie włosów spowodowane stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Cennik Trychologia

Rodzaj zabiegu Cena
Konsultacja Trychologiczna do 45 minut
160 zł
Peptydowa terapia włosów do 90 minut
500 zł
Zabieg trychologiczny do 90 minut
500 zł
Mezoterapia skóry głowy - Molecular Trichology Luxury Hair do 90 minut
500 zł

Hotel
Crocus

Zarezerwuj zabiegi w Hotelu Crocus

Hotel
Willa Pod Skocznią

Zarezerwuj zabiegi w Hotelu Willa Pod Skocznią

Hotel
Crocus

Voucher Podarunkowy Hotel Crocus

Hotel
Willa Pod Skocznią

Voucher Podarunkowy Hotel Willa Pod Skocznią

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.