Sticky effect HTML

Beauty Factory

by Iria Spa NOWY TARG

Zabiegi można rezerwować przez: booksy

POD NR TELEFONU: +48 722 000 600 (recepcja) lub +48 730 523 333

Beauty factory

Indiba Deep Care w Beauty Factory by Iria Spa

Najnowocześniejsza technologia Indiba

w Beauty Factory by Iria Spa

Indiba to najnowocześniejsza na polskim rynku technologia w zakresie medycyny bioestetycznej, służąca do redukcji tkanek, cellulitu- zarówno wodnego jak i tłuszczowego, rozstępów, eliminacji złogów tkanki tłuszczowej oraz w celu widocznego ujędrniania i uelastyczniania skóry. Technologia Indiba oddziałowuje na poszczególne grupy białek maksymalizując ich wydajność metaboliczną pomagając w redukcji obrzęków i wiotkości skóry.

Zabieg z wykorzystaniem technologii INDIBA jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny, a rezultaty są dostrzegalne już po pierwszej wizycie.

Zabiegi z wykorzystaniem technologii Indiba można stosować zarówno na twarz jak i na ciało w celu wykonania bezinwazyjnego liftingu oraz modelowania sylwetki. Zabiegi Indiba sprawdzają się zarówno w przypadku modelowania całej sylwetki jak i poszczególnych partii ciała takich jak ramiona, pośladki, brzuch czy biust.

Indiba jest niekwestionowanym liderem w branży beauty. Ponad 30 letnie doświadczenie zespołu lekarzy współpracujących z najważniejszymi klinikami i Instytutami w Europie i Azji zaowocowało potężnym bagażem naukowym:

  • Ponad 150 publikacji naukowych na temat skuteczności Indiby
  • Ponad 70 prób klinicznych
  • Liczne książki i doktoraty
  • Badania in vitro przeprowadzone w instytutach onkologicznych

Każdego dnia na całym świecie z terapii Indiba®Deep cere korzysta ponad 100 tyś. pacjentów. Ponad 85% pacjentów ocenia rezultaty terapii jako dobre lub doskonałe. 84% rezultatów ocenionych przez klinicystów jako dobre lub doskonałe. W przypadku wykorzystania terapii w medycynie sportowej 75% pacjentów z ostrymi stanami odczuło poprawę już po pierwszych terapiach! 62% pacjentów, u których proces rekonwalescencji zatrzymał się po zastosowaniu terapii doświadczyło znaczącej poprawy.

Zalecenia:

Zabiegi na twarz:

Zalecenia:

Zabiegi na ciało:

Przeciwwskazania:

Cennik

TERAPIE INDIBA DEEP CARE

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę dedykowanych zabiegów Indiba z myślą o holistycznych potrzebach naszych pacjentów:

Liftingujący zabieg na twarz

Zabieg obejmujący obszar twarzy od podbródka po czoło, mający na celu ujędrnienie i wygładzenie zmarszczek oraz korektę owalu twarzy.

Zabieg Szyja + Dekolt

Zabieg obejmujący obszar od linii biustu po owal twarzy, mający na celu wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry szyi i dekoltu. Zabieg stosuje się również jako terapię podnoszącą biust.

Terapia Ramion

Zabieg, zwany potocznie „terapią pelikanów”, ma na celu ujędrnienie skóry ramion lub ich wyszczuplenie.

Zabieg na dłonie

Zabieg obejmujący obszar dłoni oraz przedramion, którego celem jest poprawienie jędrności skóry oraz jej nawilżenie. Terapia pomaga w regeneracji skóry po okresie zimowym, wyrównaniu kolorytu oraz niwelowaniu obrzęków dłoni.

Terapia Brzucha

Zabieg obejmujący obszar całego brzucha wraz z boczkami. Terapia ujędrniająca, wyszczuplająca oraz modelująca sylwetkę. Zabieg poprawiający perystaltykę jelit oraz niwelujący wzdęcia.

Terapia Pleców

Zabieg obejmujący obszar całych pleców lub wyselekcjonowanych problematycznych stref. Terapia może mieć charakter relaksacyjny, przeciwbólowy lub niwelujący depozyty tłuszczowe w wybranych strefach oraz modelowanie sylwetki.

Terapia Pośladków

Terapia mająca na celu modelowanie sylwetki oraz ujędrnienie wraz z podniesieniem pośladków lub jako typowa terapia antycellulitowa.

Terapia Ud

Uda to dwa obszary zabiegowe. Przód to głownie nacisk na niwelowanie problemów ud wewnętrznych, tył to nacisk na bryczesy. Terapia ud ma na celu ujędrnienie oraz niwelowanie cellulitu i obrzęków.

Beauty factory

Innari HTP – bezinwazyjne nici liftingujące

Opatentowana technologia

Natychmistowego liftingu twarzy i dekoltu

Poznaj zabieg Innari – Innowacyjną technologię wielowarstwowego ujędrniania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Innari HTP uzupełni kolagen, przywróci skórze jędrność, podkreśli owal twarzy i spowolni proces starzenia! Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu!

Urządzenie INNARI HTP wykorzystuje połączenie kilku technologii, wśród nich falę radiową bipolarną, falę radiową monopolarna oraz specjalny systemem chłodzenia zabezpieczającego przed poparzeniem naskórka. Podczas zabiegu, działanie fali radiowej prowadzi do rozgrzewania się skóry właściwej oraz tkanki podskórnej i powięzi SMAS w sposób całkowicie bezbolesny.

Działanie technologii HTP stymuluje regenerację włókien kolagenowych i remodeluje ich strukturę w trzech warstwach. Włókna kolagenowe stają się krótsze, odnowione oraz zyskują lepszą sprężystość, co sprzyja ich przebudowie. Skóra staje się bardziej napięta i jędrna. W sposób znaczący zmniejszają się zmarszczki i wiotkość skóry. Pod wpływem wytworzonego ciepła włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu tkanki są dotlenione i gotowe do przebudowy.

Efekty zabiegu:

Zalecenia:

W celu uzyskania optymalnego efektu zaleca się wykonanie serii 2-3 zabiegów. Odstęp pomiędzy zabiegami powinien wynosić 40-50 dni.

Przeciwwskazania:

Zalecenia pozabiegowe:

Stosowanie produktów z linii M’onduniq do pielęgnacji domowej, stanowiących uzupełnienie zabiegu, unikanie ekspozycji na słońcu oraz solarium przez minimum 28 dni, stosowanie foto protekcji o wysokim stopniu ochrony przez minimum 28 dni, niestosowanie dodatkowego złuszczania (mechanicznego/chemicznego) przez minimum przez minimum 14 dni, niewykonywanie depilacji (wosk/pasta cukrowa/laser) przez minimum 14-28 dni, w zależności od metody, wypoczynek przez 7 dni po wykonaniu zabiegu, stosowanie preparatów na blizny, nie wykonywanie żadnych zabiegów kosmetycznych przez okres minimum 14 dni od zabiegu, o którym mowa w karcie, nie stosowanie produktów mogących powodować uczulenia, nie wychodzić na basen, sauna, siłownia, bieganie przez okres do 7 dni.

Cennik Innari HTP

Rodzaj zabiegu Cena
Lifting podbródka – modelowanie żuchwy
600 zł
Lifting czoła – zmarszczki poprzeczne i podłużne
450 zł
Lifting policzków
600 zł
Uniesienie ust z liftingiem górnej wargi
300 zł
Lifting nosa z uniesieniem
450 zł
Kurze łapki – okolica oka
500 zł
Marionetki
400 zł
Szyja
500 zł
Dekolt
700 zł
Pełen lifting twarzy
1500 zł

Beauty factory

Kriolipoliza - nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

Brzuch, uda, pośladki, ramiona

Kriolipoliza to najskuteczniejsze bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrażanie. Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą „kontrolowaną śmierć” i zostają trwale zniszczone. Tę metodę poleca się osobom, które nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Rezultatem zabiegowym jest utrata 25–45% grubości warstwy tłuszczu, a efekty widoczne są już po jednym zabiegu.

Ta zaawansowane metoda opierająca się na schładzaniu tkanki tłuszczowej powoduje rozpad lipidów (zjawisko o nazwie lipoliza). Efekt takiego działania skupia się na znacznej redukcji tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe, które znalazły się w warunkach, w których panuje niska temperatura, doświadczają tzw. kontrolowanej śmierci. W ten sposób są sukcesywnie eliminowane i znikają z organizmu. Warto zauważyć, że dzieje się to zgodnie z naturalnymi procesami metabolicznymi opierającymi się na działaniu urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej.

Poprzez zassanie i zmrożenie fałdu tkanki tłuszczowej wprowadzamy do niej zimno w sposób selektywny i kontrolowany w celu uzyskania przez określony czas temperatury poniżej 10°C na poziomie komórek tłuszczowych.

W ciągu 48 h po zabiegu następuje początek procesu zapalnego. Pod wpływem niskiej temperatury, lipidy wypełniające komórki tłuszczowe ze stanu ciekłego, przechodzą w stały – ulegają krystalizacji, a zjawisku temu towarzyszy wzrost objętości komórki. Gdy błona komórki ulegnie uszkodzeniu w komórce ustają procesy życiowe.

2-7 dzień – intensywnie rozwija się zapalenie tkanki podskórnej. Maksimum procesu zapalnego następuje ok. 15 dni po zabiegu , gdy komórki tłuszczowe są otoczone przez limfocyty, histiocyty i inne komórki jednojądrzaste. W tym czasie komórki tłuszczowe rozpoczynają już proces stopniowej redukcji wielkości.

Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu nie opalać miejsca poddanego kriolipolizie przez ok. 3 tygodnie, w miejscu zassania przez okres 4 tygodni nie wykonywać żadnych dodatkowych zabiegów odchudzających wykorzystujących zjawisko kawitacji ultradźwiękowej oraz zabiegów laserowych.Po wykonanej kriolipolizie należy zrezygnować z gorących kąpieli, sauny, solarium. Wskazana jest także lekkostrawna dieta, wysiłek fizyczny i picie około 2 litrów płynów dziennie. Miejsce objęte zabiegiem należy odpowiednio nawilżać. 

Czas zabiegu: 60 minut Cena
1 głowica
360 zł
Dwie głowice
600 zł
Trzy głowice
750 zł

Beauty factory

Mezoterapia igłowa Aqua Injector Plus

Najnowsza technologia

dla uzyskania widocznych efektów

Technologia Aqua Injector Plus

Urządzenie działa na zasadzie zintegrowanego systemu wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry, co przyczynia się do zwiększenia efektywności. Technologia Aqua Injector Plus daje możliwość pracy w różnych obszarach zabiegowych – twarzy, ciała oraz skóry głowy.

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem mającym na celu regenerację, leczenie i odmładzanie skóry. Polega na odpowiednio głębokim, intensywnym i gęstym nakłuwaniu okolic poddawanych zabiegowi. Zabieg może być wykonywany na twarzy (w tym okolice oczu), szyi, dekolcie, ramionach, brzuchu, pośladkach i udach. W jego trakcie i po zakończeniu, na obszar zabiegowy nakładane są odpowiednie preparaty, o działaniu dopasowanym do rodzaju i potrzeb skóry (np.: odżywcze, nawilżające czy ujędrniające). Mezoterapia mikroigłowa prowokuje skórę do intensywnej przebudowy. Zabieg mezoterapii pomaga w redukcji zmarszczek, poprawie gęstości, jędrności i elastyczności skóry, wyrównaniu jej kolorytu, nadaniu jej blasku i gładkości. Ponadto poprawia owal twarzy, nawilża, redukuje blizny, rozstępy, ogranicza wydzielanie sebum oraz redukuje cellulit. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale dla całkowitej odnowy skóry warto wykonać serię 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Po zakończeniu danej serii dla utrzymania rezultatów zalecane są zabiegi przypominające raz w miesiącu lub powtórzenie serii po 6 miesiącach.

NCTF 135 HA To znakomicie opracowany skład ampułki zapewniający wysoką jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta. Posiada biologiczny kompleks rewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych. Ampułka zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz minerały, witaminy, aminokwasy, koenzymy i kwasy nukleinowe. Zaletą mezoterapii igłowej z wykorzystaniem ampułki NCTF jest fakt, że jest to zabieg w pełni biologiczny. Jest to terapia dostarczając komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry jest stopniowa, niemniej pierwsze rezultaty widoczne są już od pierwszego zabiegu. Po zabiegu skóra staje się bardziej nawilżona, napięta, gładsza. Jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza, bardziej jędrna i pełna blasku.

Mezoterapia skóry głowy - Molecular Trichology Luxury Hair

Mezoterapia igłowa na owłosioną skórę głowy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów jaki można wykonać w przypadku łysienia, nadmiernego wypadania włosów oraz w celu ich zagęszczenia. Mezoterapia przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także na nadmierne wypadanie włosów spowodowane stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Jakie są efekty zabiegu?

Produkt wyróżnia:

10 peptydów biomimetycznych

(Copper Tripeptide-1, SH-Polypeptide-9, Oligopeptide-24, Oligopeptide-34, SH-Oligopeptide-2, SHPolypeptide-1, Biotinoyl Tripeptide-1, SH-Oligopeptide-1, SH-Polypeptide-2)

22 aminokwasy

(glutamina, alanina, arginina, lizyna, walina, histydyna, leucyna, treonina, izoleucyna, tryptofan,fenyloalanina, tyrozyna, glicyna, seryna, kwas asparaginowy, cysteina, kwas glutaminowy, ornityna, prolina, hydroksyprolina, metionina, tauryna)

11 witamin

(Witamina A, Witamina B1, Witamina B2, Witamina B3, Witamina B6, Witamina B7, Witamina B8, Witamina B9, Witamina B12, Witamina E, Witamina K3 )

Dodatkowo zawiera:

Stosowanie: minimum 4 zabiegi w odstępach 10-14 dni

Zalecenia:

Zalecenia po zabiegu:

Po mezoterapii igłowej, przez kilka dni należy unikać opalania obszaru poddanego zabiegowi oraz stosować preparaty ochronne z filtrem UV. Oprócz tego warto pamiętać o standardowej pielęgnacji, skupionej przede wszystkim na nawilżeniu.

Przeciwwskazania do mezoterapii:

Istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania mezoterapii igłowej. Zabiegu nie stosuje się u osób z alergiami na składniki wstrzykiwanego preparatu. Mezoterapii nie powinno się przeprowadzać również u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią. Przeciwwskazaniem jest: opryszczka, wszelkiego rodzaju stany zapalne pojawiające się na skórze, choroby nowotworowe, a także stosowanie leków przeciwkrzepliwych.

Cennik Mezoterapii

Rodzaj zabiegu Cena
Mezoterapia twarzy z kwasem hialuronowym/ peptydowa twarz
600 zł
Mezoterapia twarz szyja dekolt z kwasem hialuronowym
700 zł
Mezoterapia witaminowa twarzy
400 zł
Mezoterapia witaminowa twarz, szyja, dekolt
500 zł

Beauty factory

Oczyszczenie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe twarzy to zabieg, w którego trakcie wprowadza się pod skórę cząsteczki wodoru. W tym celu wykorzystuje się strumień wody pod zwiększonym ciśnieniem. Wodór wyróżnia się tym, że jest najlżejszym oraz najmniejszym z pierwiastków występujących w przyrodzie. Niewielkie rozmiary sprawiają, że może skutecznie przenikać do głębokich warstw naskórka i neutralizować wolne rodniki, które odpowiadają za starzenie się skóry. Oczyszczanie wodorowe powoduje zjawisko elektroporacji otwierające kanały w skórze. Ułatwia tym samym dostęp do jej głębokich warstw.

Zabieg oczyszczania wodorowego pomaga zmniejszyć przebarwienia skóry, poprawić napięcia cery oraz spłycić zmarszczki. Można zauważyć też korzystne rezultaty oczyszczania wodorowego w walce z trądzikiem różowatym, ponieważ zabieg skutecznie łagodzi stany zapalne skóry. Dużą zaletą oczyszczania wodorowego jest także fakt, że może być bez przeszkód przeprowadzany u osób z wrażliwą cerą.

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszenie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zabiegu świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco.Opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Oczyszczanie wodorowe to podstawa zabiegów pielęgnacyjnych i wstęp do dalszych terapii. Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy, skóry szyi lub dekoltu pozwala cieszyć się kompleksowym efektem – od dogłębnego oczyszczenia, po lifting. Rezultaty widoczne są już po pierwszej serii – zabieg zapewnia skórze oczyszczenie i optymalne nawilżenie, regenerację, odświeżenie i poprawę elastyczności.

Do najważniejszych efektów zabiegu zalicza się:

Cennik Oczyszczanie Wodorowe

Rodzaj zabiegu Cena
Oczyszczanie wodorowe wodą osmotyczną
200 zł
Oczyszczanie wodorowe pełna pielęgnacją
290 zł
Oczyszczanie wodorowe kwasowe
230 zł
Zabieg rozświetlający z witaminą C
400 zł

Beauty factory

EKSFOLIACJA KWASAMI

Eksfoliacja kwasami ma na celu kontrolowane złuszczanie naskórka i głębszych warstw skóry w celu wyeliminowania niedoskonałości takich jak blizny, zmarszczki, przebarwienia, plamy, łojotok czy rozszerzone pory. Zabieg kwasami to nic innego jak peeling martwego naskórka. Odpowiednio dobrana mieszanina związków chemicznych o określonym stężeniu penetruje skórę na wymaganej głębokości wpływając na poprawienie i uregulowanie funkcji skóry. Wpływa na przebudowę kolagenu i elastyny stanowiących podporę dla skóry co daje jej wyraźne odmłodzenie i zagęszczenie. To podstawowy zabieg pielęgnacyjny, dzięki któremu skóra szybko odzyskuje gładkość i promienny blask, lepiej wchłania też składniki aktywne zawarte w aplikowanych kosmetykach.

Zalecenia pozabiegowe:

Zalecamy unikanie kąpieli słonecznych oraz solarium, zarówno w trakcie stosowania kuracji, jak i dwa tygodnie po jej przeprowadzeniu. Dodatkowo, przez okres 3-4 tygodni po zakończeniu serii warto chronić skórę przy użyciu kremu z filtrem co najmniej 50 SPF.

Rodzaj zabiegu Cena
Terapia trądzik pospolity
350 zł
Terapia skóry naczyniowej
350 zł
Terapia przebarwień
350 zł
Terapia Anty-aging
400 zł

Beauty factory

Fala uderzeniowa

Dostarczane bodźce energetyczne stymulują metabolizm, polepszają cyrkulację krwi oraz syntezę kolagenu, co wpływa na znaczne przyspieszenie regeneracji tkanek miękkich.

Emitowana fala akustyczna na skórę powoduje rozluźnienie tkanki łącznej i zwiększenie jędrności naskórka. Poprawia tym samym lokalne krążenie krwi w tkankach oraz stymuluje rozpad komórek tłuszczowych zmniejszając ich objętość. Skóra i tkanka łączna stają się ponownie elastyczne i jędrne poprzez produkcję nowego zwartego kolagenu, a tym samym oznaki cellulitu w postaci wgłębień na skórze ulegają redukcji. Zabieg Falą uderzeniową wspomaga usuwanie drobnych zmarszczek, poprawia napięcie skóry oraz redukuje cellulit. Pomaga również w usuwaniu rozstępów, pajączków i miejscowych depozytów tłuszczowych oraz wspomaga regenerację po zabiegu liposukcji.

Zalecenia:

Przeciwwskazania:

30 minutowy zabieg 80 zł

Beauty factory

DERMAPEN

Znany jako mezoterapia mikroigłowa – jest zabiegiem polegającym na mechanicznym nakłuwaniu skóry, pobudzającym do produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg wykorzystywany jest w leczeniu blizn, trądziku, oparzeń i uszkodzeń słonecznych. Dobroczynnie działa na zwiotczałą skórę uelastyczniając ją, zwęża pory, ujednolica koloryt i rozświetla.

Cena zabiegu 300 zł

Hotel
Crocus

Zarezerwuj zabiegi w Hotelu Crocus

Hotel
Willa Pod Skocznią

Zarezerwuj zabiegi w Hotelu Willa Pod Skocznią

Hotel
Crocus

Voucher Podarunkowy Hotel Crocus

Hotel
Willa Pod Skocznią

Voucher Podarunkowy Hotel Willa Pod Skocznią

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.